Govorilne ure

Razpored za šolsko leto 2020/2021

V popoldanskem času so govorilne ure samo po dogovoru s profesorjem in skupne govorilne ure, ki so določne s šolskim koledarjem.
    URNIK 1   URNIK 2   URNIK 3   URNIK 4
    starši   dijaki   starši   dijaki   starši   dijaki   starši   dijaki
 
 

Adžič Nataša

učiteljica fra.
  pet, 10.40 - 11.25   pet, 9.40 - 10.25   pet, 10.40 - 11.25   pet, 9.40 - 10.25   pet, 10.40 - 11.25   pet, 9.40 - 10.25   pet, 10.40 - 11.25   pet, 9.40 - 10.25
 

Avguštin Tilen

učitelj ruš.
               
 

Bizjak Alenka

učiteljica zgo., org. OIV, projekt
  pet, 9.40 - 10.25   pon, 9.40 - 10.25   pon, 11.30 - 12.15   sre,10.40 - 11.25   pon, 11.30 - 12.15   pet,10.40 - 11.25   pon, 11.30 - 12.15   sre, 9.40 - 10.25
 

Bukovšek Marko

učitelj ang., ant.
  tor, 8.50 - 9.35   sre, 10.40 - 11.25   tor, 8.50 - 9.35   tor, 10.40 - 11.25   sre, 8.50 - 9.35   sre, 9.40 - 10.25   pon, 11.30 - 12.15   čet, 10.40 - 11.25
 

Cvahte Marko

učitelj šp. vzg.
  pet, 12.20 - 13.05   tor, 10.40 - 11.25   pet, 12.20 - 13.05   tor, 10.40 - 11.25   pet, 12.20 - 13.05   tor, 10.40 - 11.25   pet, 12.20 - 13.05   tor, 10.40 - 11.25
 

Dačić Mišo

učitelj fil., vodja Konfu. uč.
  pon, 9.40 - 10.25   pon, 10.40 - 11.25   pon, 11.30 - 12.15   pon, 9.40 - 10.25   pon, 9.40 - 10.25   pon, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   pon, 10.40 - 11.25
 

Dermota Tatjana

učiteljica mat.
  pet, 8.50 - 9.35   sre, 9.40 - 10.25   pon, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   sre, 9.40 - 10.25   tor, 9.40 - 10.25   sre, 8.50 - 9.35   sre, 9.40 - 10.25
 

Dolinar Lojze

učitelj psih.
  čet, 9.40 - 10.25   čet, 10.40 - 11.25   čet, 9.40 - 10.25   čet, 10.40 - 11.25   tor, 9.40 - 10.25   tor, 10.40 - 11.25   čet, 9.40 - 10.25   čet, 10.40 - 11.25
 

Flajnik Petra

učiteljica kem.
  pon, 8.50 - 9.35   sre, 9.40 - 10.25   tor, 8.50 - 9.35   sre, 9.40 - 10.25   sre, 8.00 - 8.45   tor, 9.40 - 10.25   čet, 8.00-8.45   tor, 9.40 - 10.25
 

Gašperlin Eva

svet. delavka, org. izob. odra., org. prehrane
               
 

Grahelj Luka

učitelj mat.
  pon, 11.30 - 12.15   pon, 10.40 - 11.25   pon, 11.30 - 12.15   pon, 10.40 - 11.25   sre, 10.40 - 11.25   sre, 9.40 - 10.25   čet, 10.40 - 11.25   čet, 9.40 - 10.25
 

Grošelj Sonja Lidija

učiteljica psih.
  pon, 11.30 - 12.15   sre, 10.40 - 11.25   tor, 8.50 - 9.35   tor, 9.40 - 10.25   tor, 9.40 - 10.25   sre, 9.40 - 10.25   pon, 9.40 - 10.25   tor, 10.40 - 11.25
 

Heredero Zorzo David

tuji učitelj
               
 

Hribar Mitja

učitelj ang.
  pon, 10.40 - 11.25   pet, 9.40 - 10.25   pon, 9.40 - 10.25   pet, 9.40 - 10.25   pon, 9.40 - 10.25   pet, 10.40 - 11.25   pon, 10.40 - 11.25   čet, 10.40 - 11.25
 

Hribovšek Martina

laborantka kem., odsotna
               
 

Jerkovič Nataša

učiteljica šp. vzg.
  tor, 8.50 - 9.35   tor, 10.40 - 11.25   tor, 8.50 - 9.35   tor, 10.40 - 11.25   tor, 8.50 - 9.35   tor, 10.40 - 11.25   tor, 8.50- 9.35   tor, 10.40 - 11.25
 

Jesenovec Ana

učiteljica slo.
  sre, 9.40 - 10.25   pet, 9.40 - 10.25   sre, 9.40 - 10.25   pet, 9.40 - 10.25   sre, 10.40 - 11.25   pet, 9.40 - 10.25   sre, 10.40 - 11.25   pet, 10.40 - 11.25
 

Jocif Justina

učiteljica šp. vzg.
  tor, 13.10 - 13.55   pon, 9.40 - 10.25   tor, 12.20 - 13.05   pon, 10.40 - 11.25   tor, 12.20 - 13.05   pon, 9.40 - 10.25   čet, 12.20 - 13.05   pon, 9.40 - 10.25
 

Kapus Helena

učiteljica mat.
  pon, 10.40 - 11.25   čet, 10.40 - 11.25   pon, 10.40 - 11.25   čet, 10.40 - 11.25   tor, 11.30 - 12.15   čet, 10.40 - 11.25   pon, 10.40 - 11.25   čet, 10.40 - 11.25
 

Kne Nataša

koordintorica MM, CAS, učiteljica fil.,TOK, organizator OIV
  pon, 10.40 - 11.26   pon, 9.40 - 10.25   pon, 10.40 - 11.26   pon, 9.40 - 10.25   pon, 10.40 - 11.26   pon, 9.40 - 10.25   pon, 10.40 - 11.26   pon, 9.40 - 10.25
 

Kodek Biba

učiteljica ang.
  tor, 10.40 - 11.25   čet, 10.40 - 11.25   pon,12.20 - 13-05   tor, 9.40 - 10.25   sre,11.30 - 12.25   tor,10.40 - 11.25   čet, 11.30 - 12.15   tor, 10.40 - 11.25
 

Košir dr. Petra

učiteljica bio.
  sre, 8.50 - 9.35   čet, 9.40 - 10.25   čet, 8.50 - 9.35   pet, 10.40 - 11.25   čet, 9.40 - 10.25   pon,10.40 - 11.25   tor, 13.10 - 13.55   pon, 10.40 - 11.25
 

Kovač Bernarda

učiteljica ang. in špa.
  pet, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   pet, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   pet, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   pet, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25
 

Kranjc Zevnik Mojca

učiteljica um. zgo., lik. vzg.
  tor, 9.40 - 10.25   pet, 10.40 - 11.25   pon, 8.50 - 9.25   pet, 10.40 - 11.25   pon, 8.50 - 9.25   pon, 9.40 - 10.25   čet, 11.30 - 12.15   čet, 10.40 - 11.25
 

Križaj Smrdel mag. Helena

učiteljica geo.
  pon, 9.40 - 10.25   čet, 9.40 - 10.25   pon, 9.40 - 10.25   čet, 9.40 - 10.25   tor, 9.40 - 10.25   čet, 9.40 - 10.25   pon, 9.40 - 10.25   čet, 10.40 - 11.25
 

Kukec Vanda

učiteljica bio.
  pon, 9.40 - 9.25   pon, 10.40 - 11.25   pon, 11.30 - 12.15   tor, 9.40 - 10.25   pon, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   pon, 8.50 - 9.35   pon, 9.40 - 10.25
 

Kušar Barbara

učiteljica mat.
  pon, 8.00 - 8.45   pon, 9.40 - 10.25   sre, 9.40 - 10.25   pon, 9.40 - 10.25   tor, 8.00 - 8.45   pon, 10.40 - 11.25   pon, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25
 

Lapuh Andrej

učitelj geo., ped.
  pon, 8.50 - 9.35   sre, 9.40 - 10.25   pon, 12.20 - 13.05   tor, 10.40 - 11.25   čet, 8.00 - 8.45   pon, 9.40 - 10.25   sre, 8.50 - 9.35   pon, 9.40 - 10.25
 

Lazić Paunović Ana

tuja učiteljica
               
 

Lenaršič Bernarda

učiteljica slo.
  pon, 11.30 - 12.15   tor, 9.40 - 10.25   pet, 10.40 - 11.25   tor, 9.40 - 10.25   pet, 8.00-8.50   čet, 9.40 - 10.25   čet, 8.50 - 9.35   čet, 9.40 - 10.25
 

Logar Barbka

učiteljica slo.
  pet, 9.40 - 10.25   pet, 9.40 - 10.25   pon, 10.40 - 11.25   pon, 10.40 - 11.25   tor, 8.50 - 9.35   tor, 10.40 - 11.25   tor, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25
 

Lokar Mojca

učiteljica mat.
  pon, 9.40 - 10.25   pet, 9.40 - 10.25   pon, 9.40 - 10.25   tor, 9.40 - 10.25   pon, 9.40 - 10.25   čet, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   čet, 10.40 - 11.25
 

Lovenjak Katarina

učiteljica ang.
  pon, 9.40 - 10.25   pon, 10.40 - 11.25   pon, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   sre, 10.40 - 11.25   sre, 9.40 - 10.25   pon, 8.50 - 9.35   pon, 9.40 - 10.25
 

Lušina Basaj Martina

učiteljica slo.
  pon, 9.40 - 10.25   čet, 10.40 - 11.25   pon, 10.40 - 11.25   čet, 10.40 - 11.25   pon, 11.30 - 12.15   sre, 10.40 - 11.25   pon, 11.30 - 12.15   čet, 10-40 - 11.25
 

Mali Janez

učitelj šp. vzg., CAS
  pon, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   pon, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   pon, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   pon, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25
 

Mohar Tatjana

učiteljica kem.
  pet, 8.00 - 8.45   sre, 9.40 - 10.25   pet, 8.50 - 9.35   sre, 8.50 - 9.35   pet, 8.50 - 9.35   sre, 8.50 - 9.35   pon, 9.40 - 10.25   pet, 8.50 - 9.35
 

Ogris mag. Oliver

učitelj fiz.
  pet, 8.00 - 8.45   čet, 10.40 - 11.25   čet, 8.50 - 9.35   pon, 10.40 - 11.25   pon, 10.40 - 11.25   tor, 9.40 - 10.25   pet, 12.20 - 13.05   pet, 9.40 - 10.25
 

Omejec Anita

učiteljica nem., um. zgo.
  sre, 9.40 - 10.25   pon, 9.40 - 10.25   tor, 9.40 - 10.25   pon, 9.40 - 10.25   sre, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   sre, 9.40 - 10.25   pon, 9.40 - 10.25
 

Ovsenek Nina

učiteljica kit., vodja Konfuc. učilnice
  tor, 8.50 - 9.35   tor, 9.40 - 10.25   tor, 8.50 - 9.35   tor, 9.40 - 10.25   tor, 8.50 - 9.35   tor, 9.40 - 10.25   tor, 8.50 - 9.35   tor, 9.40 - 10.25
 

Pavlovčič Tjaša

laborantka kem.
               
 

Peklaj Daša

učiteljica fiz.
  pon, 9.40 - 10.25   sre, 9.40 - 10.25   pon, 9.40 - 10.25   pon, 10.40 - 11.25   sre, 11.30 - 12.15   sre, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   sre, 9.40 - 10.25
 

Perko Janja

učiteljica slo.
  tor, 10.40 - 11.25   čet, 9.40 - 10.25   tor, 11.30 - 12.15   čet, 10.40 - 11.25   tor, 11.30 - 12.15   čet, 9.40 - 10.25   tor, 10.40 - 11.25   čet, 10.40 - 11.25
 

Pertot Matjaž

učitelj mat.
  sre, 10.40 - 11.25   čet, 10.40 - 11.25   sre, 10.40 - 11.25   tor, 10.40 - 11.25   sre, 10.40 - 11.25   čet, 10.40 - 11.25   sre, 10.40 - 11.25   tor, 9.40 - 10.25
 

Pertot Urša

učiteljica mat.
  pon, 9.40 - 10.25   tor, 10.40 - 11.25   pon, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   čet, 10.40 - 11.25   čet, 9.40 - 10.25   tor, 9.40 - 10.25   tor, 10.40 - 11.25
 

Petrič Urša

učiteljica bio.
  čet, 10.40 - 11.25   sre, 10.40 - 11.25   čet, 11.30 - 12.15   sre, 9.40 - 10.25   čet, 11.30 - 12.15   pon, 10.40 - 11.25   tor, 11.30 - 12.15   pon, 10.40 - 11.25
 

Pokorn Janez

laborant fiz.
               
 

Povšin Dubravica Mojca

učiteljica ang.
               
 

Resnik Sonja

učiteljica nem.
  sre, 10.40 - 11.25   tor, 10.40 - 11.25   sre, 10.40 - 11.25   tor, 10.40 - 11.25   sre, 10.40 - 11.25   tor, 10.40 - 11.25   sre, 10.40 - 11.25   tor, 10.40 - 11.25
 

Rudež dr. Rok

učitelj kem.
  tor, 8.50 - 9.35   sre, 9.40 - 10.25   sre, 9.40 - 10.25   čet, 9.40 - 10.25   sre, 9.40 - 10.25   pet, 9.40 - 10.25   pon, 9.40 - 10.25   sre, 9.40 - 10.25
 

Sajovic Rado

učitelj šp. vzg.
  tor, 13.10 - 13.55   tor, 9.40 - 10.25   tor, 12.20 - 13.05   tor, 9.40 - 10.25   tor, 12.20 - 13.05   tor, 9.40 - 10.25   tor, 13.10 - 13.55   tor,; 9.40 - 10.25
 

Škufca Katarina

učiteljica špa.
  sre, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   sre, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   sre, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   sre, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25
 

Šmid mag. Erik

učitelj glas.
  pet, 10.40 - 11.25   pon, 10.40 - 11.25   pet, 11.30 - 12.15   pet, 10.40 - 11.25   tor, 11.30 - 12.15   pet, 10.40 - 11.25   pet, 12.20 - 13.05   tor, 10.40 - 11.25
 

Šmigoc Metoda

učiteljica mat., odsotna
               
 

Šorli Mihael

učitelj slo.
  pon, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   pet, 11.30 - 12.15   čet, 9.40 - 10.25   pet, 11.30 - 12.15   pon, 9.40 - 10.25   čet, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25
 

Triler Barbara

učiteljica nem.
  sre, 8.50 - 9.35   sre, 10.40 - 11.25   sre, 8.50 - 9.35   sre, 10.40 - 11.25   pet, 8.00-8.35   pet, 12.20 - 13.05   pet, 8.00-8.35   pet, 12.20 - 13.05
 

Tsigarida Vasilija

učiteljica kem.
  pon, 8.50 - 9.35   to, 10.40 - 11.25   to, 11.30 - 12.15   to, 10.40 - 11.25   po, 9.40 - 10.25   sre, 10.40 - 11.25   po, 8.00-8.50   sre, 10.40 - 11.25
 

Turel Jasna

laborantka bio.
               
 

Urbanc Boris

učitelj šp. vzg.
  čet, 9.40 - 10.25   tor, 10.40 - 11.25   čet, 10.40 - 11.25   tor, 10.40 - 11.25   čet, 10.40 - 11.25   tor, 10.40 - 11.25   čet, 10.40 - 11.25   tor, 10.40 - 11.25
 

Varjačič Tanja

učiteljica soc., ped. in svet. delavka
               
 

Veber Marjan

učitelj geo.
  pet, 9.40 - 10.25   čet, 10.40 - 11.25   pet, 9.40 - 10.25   čet, 10.40 - 11.25   pet, 9.40 - 10.25   čet, 10.40 - 11.25   pet, 9.40 - 10.25   pet, 10.40 - 11.25
 

Veldin Patricija

učiteljica zgo.
  pon, 11.30 - 12.15   tor, 10.40 - 11.25   pon, 10.40 - 11.25   sre, 10.40 - 11.25   pon, 11.30 - 12.15   tor, 10.40 - 11.25   pon, 11.30 - 12.15   čet, 10.40 - 11.25
 

Vencelj Marija Maruša

učiteljica bio., CAS
  čet, 8.50 - 9.35   pon, 9.40 - 10.25   sre, 8.00 - 8.45   pon, 9.40 - 10.25   čet, 8.00 - 8.45   čet, 10.40 - 11.25   sre, 8.00 - 8.45   pon, 9.40 - 10.25
 

Vrbinc mag. Zdenka

učiteljica inf.
  pon, 12.20 - 13.05   pet, 10.40 - 11.25   čet, 12.20 - 13.05   tor, 10.40 - 11.25   pet, 11.30 - 12.15   pon, 9.40 - 10.25   pet, 11.30 - 12.15   pon, 10.40 - 11.25
 

Zelič Mojca

učiteljica zgo.
  sre, 10.40 - 11.25   tor, 10.40 - 11. 25   čet, 10.40 - 11.25   tor, 10.40 - 11.25   sre, 10.40 - 11.25   pet, 10.40 - 11. 25   tor, 11.30 - 12. 15   tor, 10.40 - 11.25
 

Žepič Mateja

učiteljica inf.
  tor, 8.50 - 9.35   tor, 10.40 - 11.25   tor, 8.50 - 9.35   tor, 10.40 - 11.25   tor, 8.50 - 9.35   tor, 9.40 - 10.25   tor, 8.50 - 9.35   tor, 10.40 - 11.25
 

Zevnik Primož

učitelj slo.
  tor, 10.40 - 11.25   sre, 11.30 - 12.25   tor, 10.40 - 11.25   tor, 11.30 - 12.25   tor, 10.40 - 11.25   tor, 11.30 - 12.25   tor, 10.40 - 11.25   tor, 11.30 - 12.25
 

Zupan Dejan

učitelj fiz.
  tor, 10.40 - 11.25   pon, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   pon, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   pon, 10.40 - 11.25   pon, 9.40 - 10.25   pon, 10.40 - 11.25
 

Zupan Ivanka

učiteljica soc., ped.
  pon, 9.40 - 10.25   čet, 9.40 - 10.25   tor, 11.30 - 12.15   čet, 10.40 - 11.25   čet, 10.40 - 11.25   sre, 9.40 - 10.25   čet, 8.50 - 9.35   sre, 9.40 - 10.25
 

Zupanc dr. Darko

učitelj fiz.
  po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru   po dogovoru
 

Zupančič Logar Neža

učiteljica ruš., tajnica ŠMK, odsotna
  tor, 10.40 - 11.25   sre, 10.40 - 11.25   tor, 10.40 - 11.25   sre, 10.40 - 11.25   tor, 10.40 - 11.25   sre, 10.40 - 11.25   tor, 10.40 - 11.25   sre, 10.40 - 11.25
Na spletni strani uporabljamo piškotke (cookies).  Nekateri piškotki zagotovijo, da stran deluje normalno, drugi poskrbijo za vašo lažjo uporabo spletne strani, štetje števila obiskovalcev in delovanje vtičnikov, ki omogocajo deljenje vsebin.
Če boste nadaljevali, bomo sklepali, da ste sprejeli vse piškotke.
Ne strinjam se